Mercedes-Benz Akademi Güvenli Sürüş Eğitimleri`ne başladı.

Güvenlik Mercedes ile başlar, sizinle sürer söylemi üzerine inşa edilen Mercedes-Benz Akademi, 15-16 Mayıs tarihlerinde kadınlara özel güvenli sürüş eğitimi ile hayat buluyor.

Kullanıcılarımız bu eğitimler sayesinde otomobili iyi kullanmak ile güvenli kullanmak arasındaki ince çizgiyi görebilecek, farklı hava ve yol koşullarında araçlarının vereceği tepkiyi deneyimle fırsatı edinecekler.

Jess Molho’nun katılımı ile renklenecek bu etkinlik ile ilgili daha fazla bilgi alabilmeniz ve Eylül & Kasım aylarında gerçekleştirilecek etkinliklerimize başvurabilmeniz için www.mercedesbenzakademi.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Bir otomobili güvenli kullanmak, doğru sürüş pozisyonu ile başlar, otomobilin tehlikeli durumlardaki tepkilerini bilmek ve hakim olmak ile devam eder ve sürüş esnasında hangi hareketlerin nasıl durumlarda uygulanacağını bilip doğru zamanda doğru hareketi soğukkanlılık ile uygulayabilmeyi gerektirir.

Bu tecrübeleri günlük hayatınızda önünüzde çıkan tehlikeler ile edinmek çok riskli ve yetersiz iken, güvenli ve kontrollü bir çalışma ile edinmek hem daha faydalı hem de daha öğretici olmaktadır.

Mercedes-Benz Akademi Güvenli Sürüş Eğitim Programları, sizlere kendi Mercedes-Benz otomobilinizi tanımak, otomobilin güvenlik sistemlerini öğrenmek, kendi sürüş becerilerinizi tecrübe etmek ve iyileştirmek için benzersiz bir fırsat sunmaktadır.